Nohejbal

Začalo to nevinným kopáním přes roztrhanou síť na ještě starých kurtech Jílovské sokolovny. Tenkrát se naší hře nedalo říct ani nohejbal.

A asi by to tak vypadalo i dnes, kdyby k nám nepřibyl Ruda. (samozřejmě náplava z Prahy).

Oproti nám již zkušený hráč ostřílený z Pražské soutěže, vnesl do naší hry systém a řád.  Pomalu jsme začali zvládat techniku hry a naše účasti na turnajích již nekončily v základních kolech. V současné době se nejen z amatérských turnajů nevracíme s prázdnou!

V našem týmu je jedenáct členů včetně  jedné ženy. Po celou sezónu se poctivě staráme o dnes již nové kurty, kde každoročně pořádáme dva nohejbalové turnaje, Jílovský troják a letos i jeden volejbalový turnaj.

Někteří z nás společně s kamarády z jiných oddílů vyráží na prodloužené víkendy do hor na kola nebo běžky, kde o dobrou náladu opravdu není nouze.